Dziewięć przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych wskazówek, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem potwierdzają, że kontakt fizyczny stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, cialis
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie wzmacnia przepływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna spożywa zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. W takim razie warto włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie dowiodło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania kamagra