Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę wskazówek dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tania levitra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra w zelu być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.

Może Ci się również spodoba