Untoxin – Czujesz się stale wykończony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w skóry kapsułek. Skutek ten określony jest do stosowania w momentach prania i detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie że stanowić efektem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Odkłada się obecne na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji miękkiej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co zabiera się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy przyjmować w trakcie lub po posiłku, popijając dużą ilością wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach od zaczęcia jego brania. 

Należy mieć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na jakiś jego składnik.

Suplementy diety powinny być magazynowane w temperaturze pokojowej w technologia niedostępny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed słońcem i pomaganiem wilgoci. Produkt dany stanowi dla pań dorosłych. Suplement diety nie pewno stanowić traktowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

tani Derminax

Follixin tanio