African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów przetestuj niezawodny środek African Mango 900!

African MANGO to typowy suplement diety dostępny w skóry pigułek. Środek ten przekazywany jest dla osób dorosłych, które zmagają się z tuszą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Podstawowym składnikiem wyniku jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał pozycję w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, biorących na planu udokumentowanie jego skuteczności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest wartościowym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną wartość w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Element ten również oddziałuje pozytywnie na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO znajdują się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając znaczną sumą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do otrzymania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najkorzystniejszego efektu należy stosować tabletki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (jest to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować niezbędnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelisstabs

breast fast