Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie ubiegła w sumy zaspokojona? Kobiety potrzebują sporo czasu, by poczuć całkowitą zabawa z stosunku i zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że obecne nie kłopot, to tenże wiesz, iż nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się co szczególnie, ona że w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być sygnałem do udanego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze własną żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do spraw.

Formuła Climax Control może sprawić, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten drugi czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił okazję kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

derminax

femmax