Follixin – absolutny gigant pośród preparatów na włosy! Wypróbuj juz dziś!

Łysienie jest kłopotem wielu mężczyzn, nie zatem w dojrzalszym wieku. Czasami wywiad z grupą włosów pojawia się także u kobiet i bynajmniej nie są to niepowtarzalne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla ludzi, jednakże nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego stosować i panie. Jego skład został tak dobrany, że działa na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie odkłada się nie wyłącznie na samą ochronę przed wypadaniem włosów, a także zdecydowanie poprawia jakość włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z ciągiem lat procesy metaboliczne przechodzące w skórze głowy zatrzymują się coraz mniej skuteczne, przez co system nie radzi sobie z odpowiednim odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu kwestie jest najpierw obniżanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w małym czasie zmienia się po prostu w wypadanie włosów. Proces z okresem prowadzi natomiast w tło traconych włosów nowe włosy panują w niezmiernie mniejszym zakresie. Owłosienie głowy staje się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na brzegu jesteśmy bez włosów oraz nie jest tylko powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o własne ekstrakty roślinne oraz system witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i tak w jego trakcie. Spożycie znacznej miar płynów zaraz po połknięciu pigułki stanowi niezmiernie pożądane.

W właściwej terapii należy stosować dwie pigułki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji a przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można zobaczyć po około 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej pigułki. Używanie większych porcji specyfiku nie stanowi w stopniu powiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

Goji-Berry 500

Flexin 500