Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, rozczarowania oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinkiem z najdynamiczniejszych i powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i zajmuje pozytywną energię.

Świeca wykonywana jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z wyjątkowo mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału obowiązkowa istnieje oraz odpowiednia formuła, która stanowiła grana obecnie w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, jakie stanowi zabezpieczać przed negatywną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest działanie wielowymiarowe. Nie jedynie chroni przed zniszczeniem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa dużą osobę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz odprężenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest bardzo trudne. Ale sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: właściwego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy jedynie skoncentrować się na punktu, który pragniemy kupić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

KankustaDuo

KneeActive Plus