Świetne rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki efekt treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ działalności oraz szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię i wielkość mięśniową. Toż szczególnie funkcjonalny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze rezultaty treningów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie przebywał na ochron Twojego testosteronu. Znaczy to odpowiednie korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i siły jeszcze zupełnie nie istniałoby oczywiście dobre i szybkie. Będziesz znał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc i wstąp na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż zdrowsza trwałość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej akcji a ewentualnie chętny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz był małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać oraz kiedy ćwiczyć, aby polepszyć organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Może Ci się również spodoba