Uczyń, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich skład jest w szerocy naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wpływają na wzbudzanie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich pomaganie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz planowania, w jakiej inne osoby będą Ostatni niezwykle dobre i słabe. Oddziaływanie feromonów jest całkiem czyste i przyjazne, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz ponadto w zakładzie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz wykonasz aurę bezpieczeństwa oraz oczekiwania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w otoczeniu
staniesz w pracy dominatora i panowie
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie i kupisz akceptacja innych typów

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w polach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do unie infochemicznej, które właśnie istnieją w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Ukazuje się jednakże, iż podstawy też nie są małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne prace w częstym życiu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację i powodują na poznanie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a też – co dla grupie jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zaczyna się w punkcie, gdy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak grają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną i działają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych informacji na ludzki temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem powody są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym rysują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów dokonuje się to w współczesnej podświadomości.

alluramin price

Alluramin24.com

Może Ci się również spodoba